سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸۰۶:۳۰:۰۴

درباره طلای ثامن

منتشر شده در ۱۱ آذر ۹۶

تجارت الکترونیک ثامن در سال ۱۳۹۵ و با توجه به فرمایش بزرگ ولی فقیه که سال اقتصاد مقاومتی نامگذاری کردند و با هدف اقتصاد مقاومتی آغاز به کار نمود و دروازه تجارت الکترونیک را در زمینه تجارت و خرید و فروش  آنلاین انواع سکه های بهار آزادی ، سکه امامی ۸۶ ، سکه نیم ، سکه ربع بهار و سکه گرمی و همچنین طلای آبشده به روی تمام هموطنان باز نموده و خدمات مرتبط را در این عرصه به تمام هموطنان عزیز بدون هیچ محدودیت مکانی و جنسیتی در راستای کارآفرینی به بهترین شیوه ممکن ارائه می نماید.

در این راستا تجارت الکترونیک ثامن با گسترش روز به روز استفاده از اینترنت و فراگیر شدن آن نزد مردم در سرتا سر دنیا  در اقدامی جدید و بی سابقه به منظور افزایش فعالیت های اقتصادی مردم به آسان ترین نحو ممکن ، سامانه ای را به صورت اینترنتی برای مبادلات طلای مشتریان خود راه اندازی کرده است که در زیر به معرفی آن پرداخته می شود.

در سیستم معاملاتی ثامن تمامی افراد بدون هیچ محدودیت مکانی در تمام نقاط دنیا و یا به عبارتی بهتر تمامی افرادی که دسترسی به اینترنت داشته و حساب شخصی آن ها دارای کارت عابر بانک جهت خرید اینترنتی  می باشد به آسانی وارد بازار خرید و فروش طلا میشوند و به آسان ترین طریق نسبت به فروش و یا تحویل آن اقدام می نمایند.

از مزایای این سامانه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

با ما به روز باشید

تمامی معاملات با قیمت جهانی انجام میشود این مجموعه با استفاده بروزترین تکنولوژی ها ی دنیا اقدام به ایجاد زیرساخت های معاملاتی در کشور نموده است تا سرمایه گذاران با کمترین میزان وجوه تضمین اولیه به کسب در امد در بازار پر سود طلا نمایید.

سهولت در خرید

  • امکان انجام معامله در هر نقطه از جهان وبا نرخ جهانی
  • شارژ ریالی خود حتی در ایام تعطیل
  • دریافت اعتبار تا سقف ۲ میلیارد تومان برای کاربران

امنیت و ارامش

هر نوع اطلاعات شخصی و مهم میتواند برای کاربران با ارزش باشد با سکه و ثامن با امینیت و ارامش معاملات خود را انجام دهید

ثبت نام نمایید

برای استفاده از امکانات سیستم و انجام معاملات خرید و فروش هم اکنون عضو سکه و طلای ثامن شوید ثبت نام رایگان می باشد.

سود خود را کسب کنید

شما با استفاده از امکانات ارایه شده توسط این مجموعه به صورت لحظه ای خرید و فروش نموده و با بهره گیری از این ابزارها به راحتی کسب سود نمایید.

معامله کنید

شما میتوانید حتی با ۱ گرم طلای اب شده تجارت خود را اغاز کنید
در این سامانه میتوانید انلاین و بدون وقفه کار و تجارت خود را اغاز نمایید و اقدام به خرید و فروش انلاین سکه و طلای ابشده و انس نمایید

امکان انجام معاملات طلا و انس طلا در محیطی امن و ساده

معاملات خود را همین حالا شروع کنید

یک بار ثبت نام کنید و در سه سامانه انس طلا و طلا و سکه معاملات خود را انجام دهید.

مجوزها :

  1. بورس معاملاتی  سکه وطلای ثامن دارای شماره مجوز ۰۴۵۵۴۴۶۵۷۰ از اتحادیه سکه،طلا و جواهر
  2. دارای کد آیسیک به شماره : ۵۲۳۸۵۲
  3. دارای پروانه کسب الکترونیکی واحد صنفی از وزارت صنعت،معدن و تجارت به شماره : ۰۸۱۱۴۳۲
  4.  دارای نماد اعتماد الکترونیکی ۲ ستاره ( ای نماد ) از سازمان صنعت و معدن و تجارت
  5. دارای نشان ملی ثبت در ستاد ساماندهی

ثبت شرکت بازرگانی آریو پرگاس آیلین

حمد وسپاس خداوند منان را، که بزرگی و شکوه از آن اوست.

ضمن سپاس از اعتماد یکایک کاربران گرامی و بزرگوار که مدت دو سال پیاپی با سکه و طلای ثامن همکاری داشته اند و با نقطه نظرات خود ما را در این راه یاری نموده اند.

به اطلاع تمامی عزیزان می رساند سکه و طلای ثامن، شرکت بازرگانی آریو پرگاس آیلین را به شماره ثبت ۴۵۸۳۶ و شناسه ملی ۱۴۰۰۷۲۱۲۲۴۳ به ثبت رسانید. انشالله با یاری شما عزیزان و لطف و نظر پروردگار و با توجه به عنایات و رهنمودهای مقام معظم رهبری پله های ترقی را طی خواهیم نمود.