راهنمای انجام معاملات سکه و طلای آبشده در سکه و طلای ثامن

معرفی اجمالی سکه و طلای ثامن:

سکه و طلای ثامن در ایران پنجمین سامانه راه اندازی شده می باشد.

در این  سامانه شما می توانید سکه و طلای آبشده و حواله شنبه ای طلا را به صورت آنلاین و بورسی معامله کنید(خریدوفروش).

 _خرید و فروش در ساعات تعیین شده قابل انجام می باشد.

 _سکه و طلای ثامن موجب صرفه جویی در وقت،امنیت و عدم نگرانی در حمل سکه و بالا بودن سرعت شما در نوسان گیری و سرعت بالای عملیات خرید و فروش می شود.

        حال با یک کلیک در محیطی امن سرمایه گذاری کنید.

در ذیل راهنمایی های لازم جهت عضویت و سایر عملیات درج گردیده است:

 1-عضویت: 

ابتدا بر روی گزینه عضویت کلیک ونام کاربری خود و اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید .

سپس در قسمت مشخصات بانکی ،مشخصات بانکی خود که شامل :نام بانکی که در آن حساب دارید/ شماره حساب بانکی/ شماره شبای حساب بانکی (تمامی واریزهای ما به شما به صورت پایا خواهد بود).

 **توجه:به دلیل اینکه این سیستم 2 طرفه می باشد به این منظور که از یک طرف سکه و طلا خریداری می کنید و از طرف دیگر در هر زمان که مایل بودید موارد خریداری شده خود برای فروش می گذارید ،پول حاصل از فروش از طریق شماره شبای وارد شده بانکیتان واریز می شود.

_در نهایت روی گزینه پذیرش قوانین و ثبت نام کلیک نمایید.

2-ورود به پنل کاربری

در صفحه نخست سایت سکه و طلای ثامن در قسمت ورود به حساب کاربری و وارد کردن نام کاربری و رمز عبور و کلیک بر گزینه ورود به پنل کاربری خود وارد شوید.

 **توجه:تا زمان ارسال اسکن یا عکس کارت ملی وشناسنامه و همچنین تکمیل و ارسال فرم احراز هویت اکانت شما غیر فعال می باشد و فقط منوی پشتیبان و منوی ویرایش مشخصات جهت ارسال فرم های مذکور قابل دسترسی می باشد.

منوهای پنل کاربری در قسمت بالای سایت قرار دارد و یک کادر جهت خرید فوری سکه و طلای آبشده قرار دارد و نموداری که خرید و فروش های شما را به صورت نموداری منحنی نشان می دهد و در پایین سایت وضعیت کلی فعالیت های مالی شما نمایش داده می شود.

3-خرید سکه و طلای آبشده

جهت خرید سکه و طلای آبشده شما می توانید از قسمت کادر اصلی در صفحه نخست اقدام نماییدو یا از منوی بالای سایت گزینه خرید طلاو سکه را انتخاب نمایید.

در صفحه بعدی کادری نمایش داده می شود که شامل قیمت های همان لحظه ای که می خواهید خرید انجام دهید می باشد که کادر شامل قیمت سکه بهار آزادی و امامی و نیم سکه ،ربع سکه،گرمی و هر گرم طلای آبشده می باشد .

 فرضا ما قصد خرید یک گرم طلای آبشده داریم در ابتدا در قسمت تعداد روبه روی طلای آبشده که عدد 0 درج شده عدد 1 را انتخاب می نماییم زیرا قصد خرید یک گرم طلای آبشده را داریم .

**شما می توانید پرداخت خود را فقط از طریق موجودی که در ابتدا افزایش داده اید انجام دهید**

حال شما سکه یا گرم طلای آبشده خود را خریداری کرده اید و می توانید تا هر زمان که بخواهید نگهداری نمایید یا در فرصت مناسب به صورت آنلاین بفروشید و سود نمایید.

4-فروش طلای آبشده و سکه های موجود

 از منوی بالای سایت گزینه فروش طلا و سکه را انتخاب نمایید.

در کادر نمایش داده شده تعداد سکه ها و تعداد گرم طلای آبشده نمایش داده می شود که در مقابل هریک تعداد موجودی شما را نشان می دهد .جهت فروش در کادر تعداد،تعداد مورد نیاز برای فروش را وارد نمایید و گزینه افزودن به موجودی را انتخاب نمایید حال سکه یا طلای آبشده شما به فروش رفت و مبلغ آن به موجودی شمادر پنل کاربریتان افزوده شد.

حال جهت دریافت وجه حاصل از فروش سکه یا طلای آبشده به حساب بانکیتان از منوی بالای سایت به قسمت امور مالی رفته و گزینه در خواست واریز موجودی را انتخاب نمایید.

در صفحه بعد موجودی حساب شما نمایش داده می شود که می توانید از همان موجودی مجددا سکه یا طلای آبشده خرید کنید ویا درخواست انتقال به حساب بانکی خود(در زمان ثبت نام وارد کرده اید)به شماره شبای اعلامی کنید.

حال در کادر موجود مبلغ مورد درخواست خود را به ریال وارد کرده و گزینه واریز موجودی را انتخاب نمایید پس از انتخاب درخواست شما به کارشناس مربوطه ارسال می شود و وجه درخواستی شما به حساب بانکیتان از طریق شبا واریز می شود.

پس از ارسال مبلغ درخواستی شما به بانک رسید بانکی برایتان نمایش داده می شود و وضعیت به صورت واریز شد نمایش داده می شود .(پرداخت های پایا از طرف بانک با تاخیر انجام می شود که از عهده عملکرد ما خارج می باشد).

5-افزایش موجودی

جهت انجام معاملات خرید ،کاربران می توانند در هر لحظه از روز از طریق درگاههای بانک ملت،پارسیان و سامان به صورت آنلاین موجودی پولی خود را افزایش دهید تا در زمان خرید چند قدم جلوتر از سایر کاربران باشید.

جهت افزایش موجودی پولی از منوی بالای سایت آیکون افزایش موجودی را انتخاب نمایید ،مبلغ مورد نظرتان را به ریال در کادر مربوطه وارد نمایید و یکی از درگاههای بانکی را انتخاب نمایید.

  توجه نمایید که مبلغ پرداختی شما بعد از 24 ساعت به حساب کاربریتان افزوده می شود پس حتما بیشتر از مبلغ واریز نمایید تا بعدا دچار مشکل نشویدو همچنین می توانید از طریق شماره حسابهای موجود در قسمت افزایش موجودیواریز نقدی نمایید که در واریز نقدی پس از ثبت فیش بانکی نهایت تا 10 دقیقه وجه مورد نظر شما به حساب کاربری شما اضافه می شود.

6-دسترسی به فاکتورهای پرداخت و تراکنش های شما

 جهت دیدن تمامی تراکنش های موفق و نا موفق و تمام عملیات خود از منوی بالای سایت قسمت امور مالی را انتخاب کرده سپس بر روی آیکون تراکنش ها کلیک کنید و در صورت تمایل قادر به پرینت گرفتن هر کدام از عملیات می باشید.

7-نمایش تعداد سکه ها و تعداد گرم طلای آبشده خود

 در این قسمت شما می توانید در هر لحظه به موجودی سکه ها و تعداد گرم طلای آبشده خود دسترسی داشته و میزان سود و زیان ناشی از نوسانات بازار وهمچنین آمار جامعی از سیستم معاملاتی خود مشاهده نمایید.

**جهت ورود به این قسمت از منوی بالای سایت به قسمت امور مالی رفته و آیکون سکه های من را انتخاب نمایید.

8-پشتیبانی از شما کاربران محترم در کمترین زمان

 جهت دریافت پاسخ و انجام هر گونه سوال و راهنمایی می توانید از قسمت پشتیبانی سایت اقدام نمایید جهت ورود به این قسمت از منوی بالای سایت گزینه پشتیبانی را انتخاب نمایید.

سپس آیکون ارسال سوال را انتخاب نمایید و سوال خود را مطرح نمایید کارشناسان ما در اولین فرصت جوابگوی شما می باشند.

9-ویرایش مشخصات

در قسمت ویرایش مشخصات خود می توانید مشخصاتی که در زمان ثبت نام وارد کرده اید را تغییر دهید اعم از مشخصات فردی و مشخصات حساب بانکی جهت ورود به این قسمت از منوی بالای سایت قسمت ویرایش مشخصات را انتخاب نمایید.

در آخر بعد از اتمام و قبل از بستن مرورگر اینترنت حتما از منوی بالای سایت گزینه خروج را انتخاب نمایید.

 

 در حفظ و نگهداری اطلاعات خود مخصوصا اطلاعات کاربری خود نهایت سعی و کوشش را نمایید و در اختیار هیچ فرد دیگری قرار ندهید.

در صورت ایجاد مشکل و نیاز به راهنمایی با کارشناسان سکه و طلای ثامن تماس حاصل فرمایید.

                                                          

                                                                  موفق و سربلند باشید

 

سکه نرخ خرید نرخ فروش
بهار آزادی 12,590,000 12,660,000
امامی 86 12,917,000 12,952,000
نیم بهار 86 6,490,000 6,560,000
ربع بهار 86 3,650,000 3,720,000
گرمی 2,430,000 2,510,000
طلای آب شده 1,213,580 1,220,580
نمودار 24 ساعته اونس طلا


نماد اعتماد الکترونيکي

تایید
logo-samandehi تایید