قوانین

1- مشتری از امکانات فروشگاه اینترنتی سکه و طلای ثامن باید طبق ضوابط و مقررات جاری و مقررات آینده سایت  استفاده نماید..
2- با انصراف و اعلام کتبی مشتری و یا عدم رعایت مقررات سیستم خرید و فروش اینترنتی ، مشتری از عضویت در سیستم خارج می‌شود و سکه و طلای ثامن  می‌تواند شناسه کاربری مشتری را غیرفعال نماید.
3- مسئولیت حفظ و مراقبت از شناسه کاربری و کلمه عبور منحصراً بر عهده مشتری خواهد بود.
4- در مواردی که بنا به عللی از قبیل خرابی دستگاه های کامپیوتری ، خارج شدن سرور از سرویس ، قطعی اینترنت و خطوط ارتباطی ، رویدادهای اجتناب ناپذیر و آپدیت سایت سکه و طلای ثامن و ... آنچه که خارج از کنترل باشد قادر به ارائه خدمات نباشد مسئولیتی متوجه سکه و طلای ثامن  نخواهد بود .
5- سکه و طلای ثامن می‌تواند کلیه موضوعات مشکوک و اطلاعات مربوط به اشخاص مظنون به سوء استفاده از سیستم را به مقامات انتظامی ‌و قضائی اعلام دارد تا تحت پیگرد قانونی قرار گیرند. و استفاده از کارت بانکی اشخاص دیگر جرم بوده و در این صورت تا رفع ابهام حتی در صورت داشتن سکه و موجودی ریالی در حساب کاربری امکان پرداخت وجه و یا سکه وجود ندارد.
6-  چنانچه مشتری شرایط و مقررات سیستم و یا سایر قوانین سایت را رعایت ننماید سکه و طلای ثامن  می‌تواند علاوه بر موارد قانونی ، هر زمان و بدون اطلاع قبلی شناسه کاربری مشتری را غیر فعال نماید .
7- سکه و طلای ثامن  هیچگونه مسئولیتی در قبال خسارت و زیانهای وارده به مشتریان در اثر افشاء شدن شناسه کاربری و کلمه عبور از سوی خودشان بعهده نخواهد داشت.
8- چنانچه بین سکه و طلای ثامن و مشتـری در خصوص محتـوای اطلاعـات ارسالی و یا عملیـات انجام یافته روی آن اختلاف نظری باشد، اسناد دفاتر ، گزارشات و همچنین عملیات الکترونیکی ضبط شده در فایلهای سیستم کامپیوتری سکه و طلای ثامن و بانک هائی که شرکت دارای حساب در آن ها می باشد در مقابل ادعای مشتری سند و دلیل معتبر خواهند بود و مشتری حق هرگونه اعتراض ادعایی را تحت هر عنوان که باشد از خود سلب می‌نماید.
9- در صورت فوت هر یک از اعضاء، حساب کاربری وی مسدود می گردد و پس از طی مراحل قانونی وجه حساب مسدودی به وراث یا ثیم وی مسترد می گردد.
ماده 10 قانون مدنی: قرادادهای خصوصی نسبت به کسانی که ان را منعقد نموده اند درصورتیکه مخالف صریح قانون نباشد نافذ است.
ماده338 قانون مدنی: بیع عبارت است از تملیک عین به عوض معلوم.
ماده 219 قانون مدنی: عقودی که بر طبق قانون واقع شده باشد بین متعاملین وقائم مقام آنها لازم اتباع است مگر اینکه به رضای طرفین اقاله یابه علت قانونی فسخ شود.
ماده 5 قانون تجارت الکترونیک :هر گونه تغیییر در تولید ارسال دریافت ذخیره و یا پردازش داده پیام با توافق و قرارداد خاص طرفین معتبر است.
10- تمامی مشتریان تنها در ساعت هایی که در کادر ساعت کار بازار درج شده است امکان انجام معامله را در سیستم الکترونیک سکه و طلای ثامن  دارند و در خارج از ساعات فوق امکان انجام معامله وجود ندارد.
11- امکان انجام معاملات در روزهای تعطیل وجود ندارد.
12- درخواست خرید ، فروش سکه پس از تائید کاربر قطعی می باشد و قابل انصراف نیست.
13- براي هر مشتري فقط يك درخواست عضويت ثبت خواهد شد و سيستم از ثبت درخواستهاي تكراري جلوگيري خواهد نمود.
14- چنانچه مشتري بصورت غير مجاز قصد ورود به سيستم را داشته و يا بمدت 6 ماه از سيستم استفاده و یا معامله نكند شناسه كاربري وي توسط سکه و طلای ثامن  غير فعال مي‌گردد .
15- تا اطلاع ثانوی خرید و فروش بدون کارمزد می باشد .و هیچ مبلغی بر روی سکه خریداری شده اضافه نمی شود

16- اختلاف جدول قیمت فروش و خرید سکه و طلای ثامن در همان لحظه حداقل 1000 تومان ( هزار تومان) و حداکثر ده هزار تومان خواهد بود
 17- کاربر نمی تواند پس از فروش اعلام کنسلی نماید 
18- سود و یا زیان ناشی از خرید و فروش سکه و طلای آبشده فقط برعهده خود کاربر می باشد 
19- پس از افزایش موجودی و پرداخت موفقیت آمیز توسط کاربر 24 ساعت بعد مبلغ پرداخت شده به حساب کاربری کاربر در سامانه اتوماتیک افزوده خواهد شد 
20- کاربر در تمام 24 ساعت می تواند نسبت به افزایش موجودی اقدام نماید 
21- طلای آبشده به هیچ عنوان شامل تحویل حضوری نمی شود و نخواهد شد 
22- تحویل حضوری فقط در دفتر سکه و طلای ثامن  و با حضور خود شخص انجام خواهد شد
23- امکان ارسال به سراسر ایران به موافقنامه کتبی کاربر با پست وجود دارد ( هزینه پست و بیمه بر عهده کاربر می باشد )
24- کاربر بعد از ثبت نام موظف است اسکن شناسنامه و کارت ملی و اسکن تکمیل شده فرم احراز هویت را به سکه و طلای ثامن  ارسال نماید در غیر اینصورت شناسه وی تایید نخواهد شد و امکان استفاده از امکانات سیستم را ندارد 
25-معاملات از ساعت 17 تا 21 محدود بوده و بیشتر از 50 عدد سکه نمی تواند کاربر خرید و فروش نمایید و از ساعت 11 صبح تا 17 بدون محدودیت در تعداد می باشد 
26- بعد از فروش سکه ها و یا طلای آبشده در محدوده  1 ساعت تا  نهایت  12 ساعت مبلغ تایید شده به حساب بانکی کاربر که اعلام نموده واریز خواد شد 
اینجانب با مطالعه‌ی دقیق و کامل تمامی قوانین و مقررات فوق در آزادی و اراده‌ی کامل نسبت به حاکم بودن تمامی شرایط، قواعد و مقررات مذکور رضایت و اراده‌ی آزادانه‌ی خود را اعلان و همچنین با مطالعه‌ی دقیق و کامل بیانیه ریسک اعلان می‌نمایم از تمامی خطرات و احتمالات سود و زیان ناشی از معاملات سامانه‌های معاملاتی Sekehsamen.com آگاهی کامل داشته و با علم به مقررات و نیز خطرات مورد قبول توسط خود و با مسئولیت خود در سامانه‌های معاملاتی مذکور اقدام به معامله می‌نمایم و Sekehsamen.com، شرکت اداره‌کننده و مدیران آن و نیز هیچ یک از شرکت‌های در ارتباط با این مجموعه در خصوص آثار معاملات مذکور مسئولیتی نداشته و نخواهند داشت.
27- ممکن است در هر زمان قوانین مربوطه تغییر کند بنا به اقتضای زمانی که در سایت نیز در زمان اضافه شدن گذاشته خواهد شد جهت رویت 

سکه نرخ خرید نرخ فروش
بهار آزادی 12,590,000 12,660,000
امامی 86 12,917,000 12,952,000
نیم بهار 86 6,490,000 6,560,000
ربع بهار 86 3,650,000 3,720,000
گرمی 2,430,000 2,510,000
طلای آب شده 1,213,580 1,220,580
نمودار 24 ساعته اونس طلا


نماد اعتماد الکترونيکي

تایید
logo-samandehi تایید